NAWIGACJA

Wtorek 21.08.2018
liczba odwiedzin: 804581

PARTNERZY

RADIO INTERNETOWE

 

    

Dnia 30 maja 2018r w ZSP w Kruszynie odbył się konkurs wiedzy „Omnibus” dla uczniów klasy I, IIIa i IIIb.

Każda zaproszona do udziału klasa musiała wytypować na drodze eliminacji osoby, które jako zespół miały je reprezentować.

więcej.....

 

W ramach współpracy Diecezjalnego Centrum Edukacyjnego w Legnicy, Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kruszynie,  24 maja 2018r., w naszej szkole, odbyła się V Powiatowa Olimpiada Biblijna „Ewangelia według św. Mateusza”.  Wzięło w niej udział 62 uczniów z 21 szkół podstawowych powiatu bolesławieckiego.

więcej....

22 maja 2018 roku na zaproszenie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji klasa III A gościła w jego murach.   

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu od 2009 roku realizuje Program Edukacji Ekologicznej „Woda źródło życia, czyli z PWiK-iem o wodzie, ściekach i zielonej energii” Projekt ten jest adresowany do uczniów klas III szkół podstawowych z terenu gminy i miasta Bolesławiec.

Więcej...

Wiadomości

1% DLA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W KRUSZYNIE

Kruszyn,23.03.2016r.

W związku z napływającymi informacjami, że szkoła współpracuje z firmą, która wspomaga szkołę w doposażeniu w pomoce dydaktyczne Oswiadczam,że Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kruszynie nie korzysta z usług żadnej firmy oraz nie prosi o wsparcie w doposażeniu szkoły w pomoce dydaktyczne. Telefony oraz wysyłane faktury do rodziców oraz okolicznych przedsiębiorców wystawiane przez jakąkolwiek firmę nie mają potwierdzenia w stanie faktycznym i są próbą naciągnięcia Państwa na zapłacenie faktury. W związku z powyższym proszę o ignorowanie i przede wszystkim nie płacenie za faktury, które są wysyłane drogą e-mailową.

Dyrektor ZSP w Kruszynie

     

           

NASZE ZAINTERESOWANIA

WYDARZENIA ROKU 2015/2016