• =>>ANKIETA MOBILNOŚCI -KLIKNIJ TU!<<=
      PROSIMY OP WYPEŁNIENIE- ANKIETĘ MOŻNA WYPEŁNIĆ DO 24.04.2024 R.
    • ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY

W DNIU 23.04.2024 r.odbędzie się DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE wg. poniższego harmonogramu

godz. 16.30 - spotkanie z wychowawcami klas I-III

godz. 17.15 - spotkanie z wychowawcami klas IV-VII

godz. 18.00 do 19.00 - indywidualne konsultacje z nauczycielami poszczególnych przedmiotów

W DNIU 24.04.2024 r.odbędzie się DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU wg. harmonogramu

godz. 16.00 - spotkanie z wychowawcami grup przedszkolnych I,II,III

• Wycieczka do teatru CAPITOL

Dnia 18 kwietnia uczniowie klasy I a, I b oraz II a wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Odwiedziliśmy m.in. teatr CAPITOL oraz salę zabaw LOOPY’S WORLD . Spektakl, który mieliśmy okazję obejrzeć, nosił tytuł ,,Alicja”. Wyjazd do teatru był nie tylko przyjemnością, ale także wartościowym doświadczeniem edukacyjnym. Uczniowie mieli okazję zaznajomić się z profesjonalną sztuką teatralną i poznać różne formy wyrazu artystycznego. Później udaliśmy się do miejsca wyczekiwanego przez wszystkich uczniów, a mianowicie do sali zabaw. Wizyta była nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale również doskonałą formą aktywnego spędzenia czasu oraz integracji.

• WYCIECZKA DO MUZEUM CERAMIKI

Dnia 19 kwietnia kl. 4 była w nowo otwartym Muzeum Ceramiki w Bolesławcu. Na początku krótki spacer nad Bóbr i nasz słynny wiadukt, przy którym okazało się, że większa część klasy była pierwszy raz. Nutka historii wiaduktu i zadanie matematyczne dotyczące czasu jego powstania. Podziwialiśmy także pięknie odrestaurowany park przy muzeum i wreszcie pełna emocji podróż przez wieki historii naszego miasta. Nowo przygotowane wystawy to historia od epoki brązu po czasy współczesne. Bardzo interesujące są liczne urządzenia multimedialne. W każdej sali obecne są animowane obrazy historyczne z podkładem dźwiękowym. Dla najmłodszych liczne gry, quizy i stanowiska interaktywne. Można samemu zaprojektować wzór na wybranym modelu ceramicznym. Ogromną atrakcja był dla nas model garnca Joppego wyświetlanego na mgiełce wodnej. Bardzo nam się podobało, wycieczka udana i pogoda mimo złych prognoz dopisała

• DZIEŃ GOFRA.

Dnia 22 marca uczniowie klasy 1 a obchodzili radosne i smakowite święto - Dzień Gofra! Była to doskonała okazja, żeby celebrować naszą miłość do tego pysznego wypieku. Podczas tego smakowitego święta uczniowie mieli okazję eksperymentować z różnorodnymi składnikami, tworząc unikatowe i pyszne gofry. Każdy mógł wybrać swoje ulubione dodatki, aby stworzyć swój niepowtarzalny smak. Atmosfera była pełna radości, gdyż wszyscy delektowaliśmy się nie tylko smakiem, ale także kreatywnością w tworzeniu gofrów. To był nie tylko dzień pełen pyszności, ale także integracji i wspólnego spędzania czasu. Dzięki takiemu wydarzeniu mogliśmy jeszcze bardziej zbliżyć się jako klasa.

• OBCHODY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
      • WYCIECZKA - KRASIEJÓW