• EGZAMIN PO ÓSMEJ KLASIE

• Szanowni Państwo, Drodzy Ósmoklasiści,

Przedstawiam wyniki szkoły, które uzyskali uczniowie klas 8 podczas kwietniowego egzaminu. Serdecznie gratulujemy uzyskanych efektów podczas sprawdzianu zewnętrznego. Warto podkreślić, że wynik jeden z najwyższych w Gminie Bolesławiec jest efektem pracy uczniów i nauczycieli, którzy włożyli wiele wysiłku, aby sprostać jednemu z najważniejszych wyzwań edukacyjnych.  Serdeczne podziękowania składam nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do ważnego sprawdzianu tj. Języka polskiego- Pani Małgorza Hlastawa -Wojtowicz, Matematyki - Pani Klaudii Medyńskiej, Jezyk niemieckiego - Pani Ewie Śliwińskiej i Języka angielskiego- Pani Karolinie Kowalczyk. Zastosowane metody i formy pracy przełożyły się na fantastyczny wynik.

Drodzy nauczyciele i uczniowie jestem z Was dumny i jeszcze raz gratuluje sukcesu!

• SUKCESY  MILENY!
          • SUKCESY MILENY!

• 29 maja w Teatrze Starym odbył się Szkolny Przegląd Piosenki Powiatu Bolesławieckiego  w ramach Tygodnia z Powiatem Bolesławieckim. Uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu zaprezentowali bardzo zróżnicowany zestaw piosenek, od klasycznych utworów dla dzieci po światowe hity muzyki rozrywkowej. Ich umiejętności oceniało jury w składzie: Zofia Michalska, Dariusz Jaros i Wojciech Szajwaj. Nagrodę w kategorii klas IV-VIII zdobyła uczennica klasy VII Milena Uznańska.  To kolejny sukces naszej uczennicy.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

• KONKURS MATEMATYCZNY

• Szymon Błędniak laureatem XVII Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego! Uczeń klasy siódmej reprezentował naszą szkołę w zmaganiach najlepszych matematyków kl.VI-VII z całego powiatu bolesławieckiego. Zajmując w tym konkursie II miejsce potwierdził swoje doskonałe umiejętności dotyczące „królowej nauk”. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

W tym samym konkursie, w innej grupie wiekowej, wspaniały wynik osiągnął również uczeń klasy Vb, Kamil Chwała. Jemu również składamy gratulacje!

• LAUREATKA KONKURSU

•  Dnia 21 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Bolesławcu odbył się XIX Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała Dominika Pasternak z klasy VI. Ogromnie się cieszymy, gdyż Dominika uzyskała wynik 50 punktów (VII miejsce). Jednocześnie została Laureatką tego niezwykle trudnego konkursu.

Gratulujemy!