• NOWY ROK NA START!

•

Uwaga !! Uwaga!! Nieuchronnie nadszedł czas rozpoczęcia roku szkolnego 2019/ 2020!

W Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kruszynie odbył się uroczysty apel, który przygotowali uczniowie obecnej klasy ósmej. Tradycyjnie Dyrektor szkoły, pan Dariusz Kunaszko, gorąco przywitał zaproszonych gości, rodziców , nauczycieli i uczniów, życząc wszystkim sukcesów, wysokich osiągnieć w nauce , przyjemnej i owocnej pracy.

Otwarcie tego roku jest dość szczególne z wielu powodów. Pierwszym z nich przyjęcie do grona społeczności szkolnej 21 pierwszoklasistów, którzy zgodnym chórem powtarzali tekst ślubowania za Panem Dyrektorem. W iście rycerskim stylu młodzi kandydaci zostali mianowani na pełnoprawnych uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kruszynie. Wisienką na torcie tego wydarzenia okazały się rożki pełne niespodzianek przygotowane przez wychowawczynię klasy pierwszej- panią Beatę Chmielik i rodziców tej klasy.

Grono nauczycieli przywitało nowych kolegów i koleżanki, którym kibicujemy w jak najszybszym zaklimatyzowaniu się w naszym środowisu.

Kolejnym powodem jest kończący się już prawie remont budynku szkoły, co napawa nas dumą i radością.

Wiele będzie się działo, rok zapowiada się bardzo obiecująco. Życzymy wszystkim wytrwałości w wyznaczonych celach , sukcesów w każdej dziedzinie i na każdym polu!!

Anna Kaluzka