• PSYCHOLOGICZNE UWARUNKOWANIA UZALEŻNIEŃ WŚROD DZIECI

• W dniu 29.01.2020 r. odbyło sie spotkanie z Panią Teresą Rudzińską - Dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bolesławcu. Na spotkanie zostali zaproszeni rodzice uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kruszynie, którzy zostali zapoznani z informacjami z zakresu PSYCHOLOGICZNYCH UWARUNKOWAŃ UZALEŻNIEŃ WŚROD DZIECI.  Spotkanie było jednym z działań szkoły wspierających rodziców w wychowaniu i zwróceniu ich uwagi na ewentualne niepokojące sygnały z  zakresu uzależnień i sposobów ich zapobiegania. Dyrektor Zepołu Szkolno-Przedszkolnego na zakończenie spotkania- serdecznie podziękował Pani Dyrektor Teresie Rudzińskiej za przekazanie kwintesencji wiedzy z tak ważnej dziedziny. Jednocześnie złożył podziękowania Wszystkim rodzicom, którzy uczestniczyli w spotkaniu.