• UCZNIOWIE NA NARTACH

• Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w dniu 8.02.2020 r. wyruszyli na poszukiwanie zimy!!! Śnieg-wspaniały biały puch znaleźli w... Jakuszycach, gdzie świetnie się bawili i skorzystali z uroków prawdziwej zimy.. Wycieczka wpisala się w ich pamięci , jako niezapomniana przygoda na nartach i zapewne bedzie powtórzona.

>>> FOTORELACJA<<<

• MŁODZI NAUKOWCY

• W dniu 07.02.2020r. uczniowie klasy 7 i 8 odwiedzili  ośrodek edukacyjny Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa "Salamandra" w Myśliborzu. W ramach rozbudzania zainteresowań o tematyce chemicznej i biologicznej  uczestniczyliśmy w zajęciach laboratoryjnych.  Podczas badań laboratoryjnych składników żywności mogliśmy odpowiedzieć sobie na nurtujące pytanie, czy na pewno wiem, co jem? Przypomnieliśmy sobie również, na czym polega proces fotosyntezy, oraz przeprowadziliśmy chromatograficzną analizę barwników roślinnych. Na koniec uczniowie mogli wykonać własnoręcznie mydełka, które zabrali ze sobą. Okazało się, że nauka to także świetna zabawa!

Karolina Jopek