• DOBRY START!

•

Od 01 lipca 2021 r. świadczenie w ramach programu „Dobry start” (tzw. 300+)  przyznaje i wypłaca Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Wnioski można składać od 1 lipca 2021r. do 30 listopada 2021r. tylko drogą elektroniczną:

• - z portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,
            • - za pośrednictwem portalu Emp@tia,
            • - przez serwisy bankowości elektronicznej banków, które udostępnią taką możliwość.

Dyżur ekspertów z ZUS pozwoli mieszkańcom Gminy  na założenie konta na Platformie Usług Elektronicznej (PUE) i na prawidłowe złożenie wniosku o świadczenie „Dobry Start”.

Spotkania odbędą się w godzinach od 15.00 do 16.00 w niżej podanych terminach i lokalizacjach:

– Dom Ludowy w Trzebieniu - 21.07.2021r.

- Dom Ludowy w Ocicach – 28.07.2021r.

- Dom Ludowy w Kraśniku Dolnym – 04.08.2021r.