NAWIGACJA

ZAPISY DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W KRUSZYNIE ZAPISY DO KLASY I PRZEDSZKOLE-HARMONOGRAM -REKRUTACJA 2018/2019 KLASA I-HARMONOGRAM -REKRUTACJA 2018/2019 ZARZĄDZENIA LISTA UCZNIOW PRZYJĘTYCH DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2018/2019 LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA W POSTĘPOWANIU UZUPEŁNIAJĄCYM - 2018/2019 REGULAMINY REKRUTACJI- PRZEDSZKOLE/SZKOŁA UCHWAŁY-ZARZĄDZENIA

ZAPISY NA ROK 2018/2019

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH

W   POSTĘPOWANIU REKRUTACJNYM

DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W KRUSZYNIE

 

 

DZIECI  3- LETNIE

DZIECI  4- LETNIE DZIECI  5- LETNIE DZIECI  6- LETNIE
L.P NAZWISKO I IMIĘ L.P NAZWISKO I IMIĘ L.P NAZWISKO I IMIĘ L.P NAZWISKO I IMIĘ
1. Mularczyk Gracjan 1. Golemba Artur Sławomir 1. Bartusiak Zuzanna 1. Danielczyk Lena
    2. Graczyk Natasza 2. Bieleń Maksymilian 2. Dudek Julia
    3. Kozłowski Szymon 3. Bulczak Kacper 3. Gałbiuk Oliwia
    4. Kucia Kinga 4. Buryła Lena * 4. Groń Oliwia
    5. Kulpa Elena 5. Jasik Gabriel 5. Kędzierski Adam
    6. Leśkiewicz Zuzanna 6. Kaziów Bruno 6. Kusiakiewicz Wiktoria
    7. Lewandowska Martyna 7. Kucia Kornel 7. Latawiec Anna
    8. Moreno Wawrzyniak Francesca 8. Kusiakiewicz Marcelina * 8. Lewandowska Malwina
    9. Moreno Wawrzyniak Marco 9. Lasecka Laura 9. Maślak Kuba
    10. Patecka  Roksana 10. Majeryk Wojciech 10. Orawiec Zuzanna
    11. Taradajczyk Hanna 11. Pawlus Tymoteusz 11. Parossa Zuzanna
    12. Woźniak Ksawery 12. Szemberska Wiktoria 12. Pichlak Radosław
        13. Tubek Dawid 13. Piotrowska Julia
        14. Wolański Jan  * 14. Rygiel Kajetan
            15. Woźniak Urszula

 

 

 

- dzieci przyjęte do przedszkola na podstawie    deklaracji o kontynuacji

 

- dzieci przyjęte do –przedszkola w  postępowaniu  rekrutacyjnym

 

LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH

W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W KRUSZYNIE

Lp.

Nazwisko i imię

1,

Leśkiewicz Hubert
2, Orawiec Anna
  1.  

Wardenga Zofia Anna

  1.  

Listwan  Julia

  1.  

Tubek Nina

  1.  

Bartusiak Stanisław

  1.  

Lipa Hanna, Halina

  1.  

Kędzierski Jakub, Andrzej

  1.  

Dudek Maja

  1.  

Barchacki Jacek

  1.  

Sawicka Maria

  1.  

Skiba Małgorzata

  1.  

Janiec Przemysław, Józef

  1.  

Taradajczyk Aniela, Ewa

  1.  

Sroka Eryk

  1.  

Żuk Aleksandra

  1.  

Kuczyński Antoni, Michał

  1.  

Kuczyńska Maria, Kalina

 

 

UWAGA:

RODZICE DZIECI NIEPRZYJĘTYCH – ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO I POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO SKŁADAJĄ PONOWNIE WNIOSKI O PRZYJĘCIE ZGODNIE Z TERMINAMI  POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO

 

Czynność

Terminy
w postępowaniu uzupełniającym
rozpoczęcie

Składnie wniosków o przyjęcie wraz z dokumentami, potwierdzającymi spełnianie przez  kandydata warunków  lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

23 kwietnia 2018 r.

Weryfikacja wniosków przez komisję rekrutacyjną.*

08 maja 2018 r.

Podanie przez komisję rekrutacyjną, do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

14 maja 2018 r.

Potwierdzenie przez rodziców  woli zapisu kandydata  do przedszkola/ oddziału przedszkolnego, w postaci pisemnego oświadczenia.

15 maja 2018 r.

Podanie przez komisję rekrutacyjną do publicznej wiadomości, listy kandydatów przyjętych i nie przyjętych do przedszkola/oddziału przedszkolnego.

30 maja 2018 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROTOKÓŁ REKRUTACJI