ZAPISY NA ROK 2020/2021 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PRZEDSZKOLE W KRUSZYNIE? ROZKŁAD DNIA W PRZEDSZKOLU PLAN WYCHOWAWCZY NAUCZYCIELE 2020-2021 PLAN PRACY NAUCZYCIELI INFORMACJA NA TEMAT ORGANIZACJI PRZEDSZKOLA w 2020/2021 PRZEDSZKOLE W OKRESIE WAKACYJNYM ORAZ FERII -2020/2021 DOKUMENTY-UCHWAŁY Certyfikaty PROCEDURY W OKRESIE PANDEMII -COVID-19 WYPRAWKA DLA PRZEDSZKOLAKA 2020-2021 REGULAMIN POBIERANIA OPŁAT

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PRZEDSZKOLE W KRUSZYNIE?

ff

Przedszkole Publiczne w Kruszynie oferuje państwu swoje usługi.

U nas dzieci stają się bardziej samodzielne, pogłębiają wiedzę i rozwijają aktywność twórczą przy inspiracji przyrodniczej i plastycznej. Nasze przedszkole  mieści się w nowoczesnym-nowym budynku piętrowym.    Posiadamy duży, bezpieczny i ogrodzony plac zabaw w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola, w którym przedszkolaki mogą oddać się swoim ulubionym zabawom. Posiadamy duże, estetyczne sale zabaw dla 25 dzieci 3 i 4 letnich i 5-6 letnich. Przy salach znajdują się komfortowe łazienki dla dzieci. Dzieci mają do dyspozycji bardzo dobrze wyposażone sale m.in. w sprzęt multimedialny, zestawy edukacyjne.Bardzo duże zaangażowanie nauczycieli pozwalają odkrywanie i kształtowanie uzdolnień wśród najmłodszych. Dzieci 3-4 letnie korzystają dodatkowo z zajęć z języka angielskiego, które są dozowane w sposób pozwalający im na naukę poprzez zabawę, natomiast dzieci 5 letnie mają w ofercie systematyczne zajęcia z języka angielskiego w wymiarze 1 godz. tygodniowo. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, podobnie jak realizacja podstawy programowej w ilości 5 godzin dziennie.  Naszymi przedszkolakami opiekuje się wysoko wykwalifikowana kadra nauczycieli o rożnych specjalnościach m.in: logopeda, terapia pedagogiczna.  Jesteśmy przedszkolem, które nastawione jest na kontakty ze środowiskiem i rodzicami. Rodzice aktywnie angażują się w podejmowane przez nas działania oraz uczestniczą w różnych uroczystościach, imprezach okolicznościowych, festynach, konkursach.

Współpracujemy z biblioteką gminną w Kruszynie, Kołem Łowieckim „Cyranka”, Kołem Gospodyń Wiejskich z Kruszyna i Łazisk, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Bolesławcu. Przedszkole działa w myśl hasła : Przedszkole w Kruszynie bliskie dzieciom i rodzinie.

ZAPRASZAMY!

cv