• INFORMACJE BIEŻĄCE

•

Rekomendowane składki na Radę Rodziców na rok szkolny 2023/2024 wynoszą na 1 dziecko:

50 zł, kiedy do ZSP uczęszcza jedno dziecko,

45 zł za dziecko, kiedy do ZSP uczęszcza dwoje dzieci,

40 zł za dziecko, kiedy do ZSP uczęszcza troje i wicęj dzieci,

Składki można wpłacać przez cały rok do wychowawców klas lub na konto Rady Rodziców.

Rada Rodziców przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kruszynie

Bank PKO BP

w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę,

np. Jan Nowak kl. IIA, lub w przypadku rodzeństwa Jan Nowak kl. IIA, Julia Nowak kl. V.

Każda złotówka jest dla nas cenna, każda wpłata, bądź darowizna niezwykle ważna.

KLASA, KTÓRA BĘDZIE DOKONA 80% WPŁAT OTRZYMA W PRZYPADKU ORGANIZACJI WYCIECZKI DOPŁATĘ WYSOKOŚCI 10 zl NA DZIECKO

Drodzy Rodzice,

Pieniądze mają służyć Państwa dzieciom -
          - m.in. wspieraniu ich edukacji, organizowaniu imprez i przedsięwzięć oraz dofinansowaniu nagród na wszelkiego rodzaju konkursy, oraz wielu innych .

Potrzeby dzieci są duże, zawsze większe niż wpływy do budżetu. Mamy nadzieję, że w tym roku dzięki Państwa zaangażowaniu Radzie uda się dokonać jeszcze więcej.