RADA RODZICÓW

INFORMACJE BIEŻĄCE

Rekomendowane składki na Radę Rodziców na rok szkolny 2018/2019 wynoszą:

35 zł, kiedy do ZSP uczęszcza jedno dziecko,

25 zł za dziecko, kiedy do ZSP uczęszcza dwoje dzieci,

15 zł za dziecko, kiedy do ZSP uczęszcza troje lub więcej dzieci.

Składki można wpłacać przez cały rok do wychowawców klas lub na konto Rady Rodziców.

Rada Rodziców przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kruszynie

nr konta: 33 1020 2124 0000 8402 0147 2778

Bank PKO BP

w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę,

np. Jan Nowak kl. IIA, lub w przypadku rodzeństwa Jan Nowak kl. IIA, Julia Nowak kl. V.

Każda złotówka jest dla nas cenna, każda wpłata, bądź darowizna niezwykle ważna.

Pieniądze mają służyć Państwa dzieciom -
- m.in. wspieraniu ich edukacji, organizowaniu imprez i przedsięwzięć oraz dofinansowaniu nagród na wszelkiego rodzaju konkursy, oraz wielu innych .

Potrzeby dzieci są duże, zawsze większe niż wpływy do budżetu. Mamy nadzieję, że w tym roku dzięki Państwa zaangażowaniu Radzie uda się dokonać jeszcze więcej.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami co w tym roku sfinansowała już Rada Rodziców.