liczba odwiedzin: 273118

Nawigacja






INFORMACJE BIEŻĄCE Kontakt z Radą Rodziców Skład Rady TRÓJKI KLASOWE - przedstawiciele poszczególnych klas Regulamin Rady Rodziców PODZIĘKOWANIA ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY- POTRZEBNE PRODUKTY SPOŻYWCZE NA ANDRZEJKI PRELIMINARZ WYDATKÓW NA ROK 2019/2020 CO ZOSTAŁO ZREALIZOWANE W ROKU 2019/2020 ARCHIWUM

RADA RODZICÓW

TRÓJKI KLASOWE - przedstawiciele poszczególnych klas

KOLOR CZERWONY - RODZICE WYBRANI DO REPREZENTOWANIA OGÓŁU RODZICÓW DANEGO ODDZIAŁU

ROK SZKOLNY 2019-2020

KLASA/ oddział

l.p

IMIĘ I NAZWISKO  RODZICA

FUNKCJA

GRUPA I PRZEDZKOLE  (3-4LAT.)

1.

Joanna Półtorak

PRZEWODNICZĄCA

2.

Ilona Żak-Tatarzycka

ZAST. PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Ewelina Chojnowska

SKARBNIK

GRUPA II PRZEDZKOLE     ( 4-5LAT.)

1.

Łydka Ewelina

PRZEWODNICZĄCA

2.

Śliwińska Alicja

ZAST. PRZEWODNICZACEJ

3.

Piekarz Maria

SKARBNIK

GRUPA  III PRZEDZKOLE  (5-6LAT.)

1.

Celina Kowalik

PRZEWODNICZĄCY

2.

Kazimierz Skrzypacz

ZAST. PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Zbigniew Admaczyk

SKARBNIK

KLASA I

1.

Małgorzata Zarzycka

PRZEWODNICZĄCA

2.

Anna Dudek

ZAST. PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Marta Groń

SKARBNIK

KLASA IIA

1.

Małgorzata Duran

PRZEWODNICZĄCA

2.

Joanna Łucka

ZAST. PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Ewelina Majewska

SKARBNIK

KLASA IIB

1.

Katarzyna Majka-Bulczak

PRZEWODNICZĄCA

2.

Kamila Kozak

ZAST. PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Joanna Jandulska

SKARBNIK  

KLASA III

1

Honorata Wołos

PRZEWODNICZĄCA

2

Roksana Mularczyk

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3

Paweł Marcichowski

SKARBNIK

KLASA VA

1.

Daniel Kędzierski

PRZEWODNICZĄCA

2.

Małgorzata Ziembikiewicz

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Wiesława Mazurkiewicz-Solska

SKARBNIK

KLASA VB

1.

Ewelina Zawada

PRZEWODNICZĄCA

2.

Edyta Dymarska

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Ewa Żukowska

SKARBNIK

KLASA VIA

1.

Joanna Łucka

PRZEWODNICZĄCA

2.

Edyta Borucka

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Małgorzata Kośmicka

SKARBNIK

KLASA VIB

1.

Honorata Wołos

PRZEWODNICZĄCA

2.

Agnieszka Kostyk

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Ewa Mazurkiewicz

SKARBNIK

KLASA VII

1.

Kamil Suchorski

PRZEWODNICZĄCA

2.

Barbara Pala

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Agata Samsonowicz

SKARBNIK

KLASA VIII

1.

Ostrowska Bożena

PRZEWODNICZĄCA

2.

Malwina Brzymowska

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Emilia Wiśniowiecka

SKARBNIK