liczba odwiedzin: 347015

Nawigacja






INFORMACJE BIEŻĄCE Kontakt z Radą Rodziców Skład Rady TRÓJKI KLASOWE - przedstawiciele poszczególnych klas Regulamin Rady Rodziców PODZIĘKOWANIA ANDRZEJKOWY BAL CHARYTATYWNY- POTRZEBNE PRODUKTY SPOŻYWCZE NA ANDRZEJKI PRELIMINARZ WYDATKÓW NA ROK 2019/2020 CO ZOSTAŁO ZREALIZOWANE W ROKU 2019/2020 ARCHIWUM

RADA RODZICÓW

TRÓJKI KLASOWE - przedstawiciele poszczególnych klas

KOLOR CZERWONY - RODZICE WYBRANI DO REPREZENTOWANIA OGÓŁU RODZICÓW DANEGO ODDZIAŁU

ROK SZKOLNY 2020-2021

KLASA/ oddział

l.p

IMIĘ I NAZWISKO  RODZICA

FUNKCJA

GRUPA I PRZEDZKOLE  (3-4LAT.)

1.

Kiepura Justyna

PRZEWODNICZĄCA

2.

Małek Anna

ZAST. PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Groń Marta

SKARBNIK

GRUPA II PRZEDZKOLE     ( 4-5LAT.)

1.

Łydka Ewelina

PRZEWODNICZĄCA

2.

Tatarzycki Artur

ZAST. PRZEWODNICZACEJ

3.

Orawiec Iwona

SKARBNIK

GRUPA  III PRZEDZKOLE  (6LAT.)

1.

Śliwińska Alicja

PRZEWODNICZĄCY

2.

Skiba Edyta

ZAST. PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Celińska Dominika

SKARBNIK

KLASA I

1.

Kiepura Justyna

PRZEWODNICZĄCA

2.

Szemberska Beata

ZAST. PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Anna Lipska

SKARBNIK

KLASA II

1.

Małgorzata Zarzycka -Zabagło

PRZEWODNICZĄCA

2.

Iwona Michalska

ZAST. PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Edyta Jasińska

SKARBNIK

KLASA IIIa

1.

Joanna Łucka

PRZEWODNICZĄCA

2.

Joanna Szelejewska

ZAST. PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Ewelina Majewska

SKARBNIK  

KLASA IIIb

1

Kamila Kozak

PRZEWODNICZĄCA

2

Alicja Taracha

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3

Michał Kozłowski

SKARBNIK

KLASA IV

1.

Sabadasz Barbara PRZEWODNICZĄCA

2.

Kowalewska Justyna Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Kwiatkowska Barbara SKARBNIK

KLASA VIa

1.

Daniel Kędzierski PRZEWODNICZĄCA

2.

Amelia Kondratowicz Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Małgorzata Ziembikiewicz SKARBNIK

KLASA VIb

1.

Ewelina Zawada PRZEWODNICZĄCA

2.

Józef Pasternak Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Ewa Żukowska SKARBNIK

KLASA VIIa

1.

Joanna Łucka PRZEWODNICZĄCA

2.

Edyta Borucka Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Małgorzata Kośmicka SKARBNIK

KLASA VIIb

1.

Agnieszka Kostyk PRZEWODNICZĄCA

2.

Ewa Mazurkiewicz Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Honorata Wołos SKARBNIK

KLASA VIII

1.

Barbara Pala PRZEWODNICZĄCA

2.

Krzysztof Samsonowicz Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Elżbieta Walęga SKARBNIK