NAWIGACJA

Aktualny plan lekcji Plan świetlicy szkolnej ODJAZDY AUTOBUSU

PLAN LEKCJI

Aktualny plan lekcji

PLAN  LEKCJI

(WAŻNY OD 29.01.2018r.)

KLASA I A - WYCHOWAWCA mgr Jolanta Pańczak

Lekc.

godzina

poniedziałek

wtorek

Środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

2

8.55-9.40

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

3

9.50-10.35

J.NIEMIECKI

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES

RELIGIA

4

10.50-11.35

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

J.ANGIELSKI

ED.WCZES.

5

11.50-12.35

J.ANGIELSKI

ED.WCZES. BASEN*

RELIGIA

J.NIEMIECKI
6 12.45-13.30     BASEN*    
7 13.40-14.25     BASEN*    
* Uczniowie klasy pierwszej - korzystanie z basenu rozpocznie się w 2 połowie lutego.

 

KLASA III A- WYCHOWAWCA mgr Marzanna Gal

(od 2.04.2018r.)

Lekc.

godzina

poniedziałek

wtorek

Środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

ED.WCZES.

J.NIEMIECKI

ED.WCZES.

J.NIEMIECKI

ED.WCZES.

2

8.55-9.40

ED.WCZES.

J.ANGIELSKI

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES

3

9.50-10.35

ED.WCZES

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

4

10.50-11.35

RELIGIA

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

RELIGIA

5

11.50-12.35

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

J.ANGIELSKI

6 12.45-13.30          
 

KLASA III B - WYCHOWAWCA mgr Joanna Czaplicka

Lekc.

godzina

poniedziałek

wtorek

Środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

ED.WCZES.

RELIGIA

ED.WCZES.

RELIGIA.

ED.WCZES

2

8.55-9.40

ED.WCZES.

J.NIEMIECKI

ED.WCZES.WF

J.NIEMIECKI

ED.WCZES

3

9.50-10.35

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

4

10.50-11.35

J.ANGIELSKI

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

ED.WCZES.

5

11.50-12.35

ED.WCZES.WF

ED.WCZES.

J.ANGIELSKI

ED.WCZES..

ED.WCZES.WF

 

KLASA IVa - WYCHOWAWCA mgr Karolina Kowalczyk

 

Lekc.

godzina

poniedziałek

wtorek

Środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

PRZYRODA

PRZYRODA

J.NIEMIECKII

GDDW

J.NIEMIECKI

2

8.55-9.40

WF

RELIGIA

J.POLSKI

RELIGIA

MATEMATYKA

3

9.50-10.35

HISTORIA

INFORMATYKA

J.POLSK

J.NIEMIECKI

J.POLSKI

4

10.50-11.35

MATEMATYKA

WF

J.ANGIELSKI

WF

TECHNIKA

5

11.50-12.35

MUZYKA

MATEMATYKA

WF

MATEMATYKA

PLASTYKA

6

12.45-13.30

J.POLSKI

 

 

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

 

KLASA IVb - WYCHOWAWCA mgr Marek Kwaśniak

 

Lekc.

godzina

poniedziałek

wtorek

Środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

MATEMATYKA

J. ANGIELSKI

MATEMATYKA

J.POLSKI

WF

2

8.55-9.40

PRZYRODA

PRZYRODA

MATEMATYKA

J.POLSKI

J.NIEMIECKI

3

9.50-10.35

WF

J.NIEMIECKI

RELIGIA

WF

MATEMATYKA

4

10.50-11.35

J. POLSKI

INFORMATYKA

RELIGIA J.NIEMIECKI

J.POLSKI

5

11.50-12.35

GDDW

J.POLSKI

PLASTYKA

J.ANGIELSKI

HISTORIA

6

12.45-13.30

MUZYKA

 

WF

 

TECHNIKA

 

KLASA V - WYCHOWAWCA mgr Klaudia Medyńska

 

Lekc.

godzina

poniedziałek

wtorek

Środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

WF

Z.KOMPUTER

RELIGIA

HISTORIA PRZYRODA

2

8.55-9.40

MATEMATYKA

PLASTYKA

J.NIEMIECKI

MUZYKA

J.POLSKI

3

9.50-10.35

PRZYRODA

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

RELIGIA

J.NIEMIECKI

4

10.50-11.35

PRZYRODA

J.POLSKI

WF

MATEMATYKA

MATEMATYKA

5

11.50-12.35

J.POLSKI

WF

HISTORIA

WF

Z.TECHN.

6

12.45-13.30

J.ANGIELSKI

J.NIEMIECKI

J.POLSKI

WDŻWR

GDDW

7.

13.40-14.25

 

 

MATEMATYKA

 

 

 

KLASA VI-WYCHOWAWCA mgr Małgorzata Hlastawa-Wojtowicz

 

Lekc.

godzina

poniedziałek

wtorek

Środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

J.POLSKI

MUZYKA

J.POLSKI

MATEMATYKA

RELIGIA

2

8.55-9.40

J.POLSKI

Z.KOMPUTER

Z.PLASTYCZNE

MATEMATYKA

TECHNIKA

3

9.50-10.35

MATEMATYKA

PRZYRODA WF J.ANGIELSKI

HISTORIA

4

10.50-11.35

WF

J.NIEMIECKI

J.POLSKI

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

5

11.50-12.35

PRZYRODA

RELIGIA

MATEMATYKA

J.NIEMIECKI

J.POLSKI

6

12.45-13.30

PRZYRODA

MATEMATYKA

HISTORIA

WF

J.NIEMIECKI

7.

13.40-14.25

WDŻWR  

GDDW

  WF
 

KLASA VII-WYCHOWAWCA mgr Ewa Śliwińska

 

Lekc.

godzina

poniedziałek

wtorek

Środa

czwartek

piątek

1

8.00-8.45

FIZYKA

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

MUZYKA

GEOGRAFIA

2

8.55-9.40

CHEMIA

J.POLSKI

FIZYKA

WF

RELIGIA

3

9.50-10.35

J.POLSKI

RELIGIA

CHEMIA

MATEMATYKA

WF

4

10.50-11.35

J.NIEMIECKI

MATEMATYKA

J.NIEMIECKI

BIOLOGIA

J.NIEMIECKI

5

11.50-12.35

MATEMATYKA

INFORMATYKA

J.POLSKI

BIOLOGIA

MATEMATYKA

6

12.45-13.30

WF

WF

GEOGRAFIA

J.ANGIELSKI J.POLSKI

7.

13.40-14.25

DOR.ZAW.*

HISTORIA

PLASTYKA

HISTORIA

GDDW

* Przedmiot DORADZTWO ZAWODOWE - rozpoczęcie zajęć od dnia 5.02.2018r.