• INFORMACJE

• Szanowni Państwo,
          W tym roku Szkoła Podstawowa w Kruszynie obchodzić będzie siedemdziesiątą rocznicę założenia. Uroczystość odbędzie się w dniu 20.10.2017r. Pragniemy godnie uczcić ten jubileusz, dlatego zwracamy się do Szanownych Absolwentów szkoły, pracujących tu Nauczycieli, członków ich rodzin oraz przyjaciół z prośbą o udostępnienie, wypożyczenie pamiątek związanych z życiem naszej szkoły.
          Wdzięczni będziemy również za przesłanie skanowanych fotografii i innych dokumentów, ilustrujących pracę szkolnej wspólnoty.
          Jednocześnie w przygotowaniu są konkursy, które również będą adresowane do Państwa. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, na której niebawem ukażą się informacje dotyczące konkursów. Najlepsze prace konkursowe zostaną umieszczone w biografii szkoły, której fundatorem będzie Wójt Gminy Bolesławiec.
          W przypadku chęci udostępnienia materiałów prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły :
          Tel. 75 732-14-91 Kontakt mailowy: dyrektorspkruszyn@interia.pl
          Dzięki Państwa uprzejmości wykorzystamy materiały z prywatnych archiwów w przygotowaniu rocznicowej wystawy, którą uhonorujemy nadchodzące święto.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w organizacji obchodów jubileuszu naszej szkoły.

Z POWAŻANIEM

DYREKTOR ZSP KRUSZYN