WIADOMOŚCI PRZEDSZKOLA

AKTUALNE NEWSY - redagowane przez nauczycieli

Jak co roku dla wszystkich Przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam, które 26 maja obchodzą swoje święto. W Przedszkolu Publicznym w Kruszynie w ten niezwykle ważny czas Przedszkolaki z grupy „Jamniczki” przedstawiły program artystyczny nie tylko dla Mam, ale również dla Tatusiów obchodząc 30 maja 2018 r., wspólnie „Dzień rodziny”, na który mogła przybyć zarówno ukochana Babcia, jak i ukochana Ciocia. Podczas starannie przygotowanych występów Przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Zwieńczeniem  całej uroczystości był smakowity poczęstunek. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla Rodziców jak i Dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Autorki artykułu:

Joanna Piechota