DLACZEGO WAŻNE? KOMENTARZ DO PROPONOWANYCH PRZEZ MEN OD 2017r. ZMIAN W SYSTEMIE OŚWIATY DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE DZIECI OD NNW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 KALENDARZ UROCZYSTOŚCI / KONKURSÓW SZKOLNYCH W ROKU 2018/2019 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE/DODATKOWE 2018-2019 KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE 2018-2019 DLA UCZNIÓW DLA NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW PRIMUS INTER PARES - regulamin 1 % DLA NASZEJ SZKOŁY KONKURS NA LOGO SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE PODZIEKOWANIE DLA RODZICÓW INFORMACJA-OŚWIADCZENIE DZIENNIK ELEKTRONICZNY KLAUZULA INFORMACYJNA WSZAWICA PROFILAKTYKA - ZAPOBIEGANIE Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym.

KONKURS NA LOGO SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE

Drodzy Uczniowie i Rodzice,  zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na

LOGO SZKOLY PROMUJACEJ ZDROWIE

Udział w konkursie polega na wykonaniu logo techniką dowolną, może być też  forma elektroniczna.

Logo będzie reklamówką naszej  szkoły w projekcie prozdrowotnym. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Prace należy składać  do 8 grudnia 2014r. do Pani Joanny Czaplickiej- praca plastyczna i wersja elektroniczna do Pana dyrektora Dariusza Kunaszko.