NAWIGACJA

DLACZEGO WAŻNE? KOMENTARZ DO PROPONOWANYCH PRZEZ MEN OD 2017r. ZMIAN W SYSTEMIE OŚWIATY DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE DZIECI OD NNW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 KALENDARZ UROCZYSTOŚCI / KONKURSÓW SZKOLNYCH W ROKU 2018/2019 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE/DODATKOWE 2018-2019 KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE 2018-2019 DLA UCZNIÓW DLA NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW PRIMUS INTER PARES - regulamin 1 % DLA NASZEJ SZKOŁY KONKURS NA LOGO SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE PODZIEKOWANIE DLA RODZICÓW INFORMACJA-OŚWIADCZENIE DZIENNIK ELEKTRONICZNY KLAUZULA INFORMACYJNA WSZAWICA PROFILAKTYKA - ZAPOBIEGANIE Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym.

WAŻNE i PRZYDATNE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE/DODATKOWE 2018-2019

W tym roku szkolnym mamy niezwykle szeroką oferte zajęć pozalekcyjnych. Należą do niej zajęcia realizowane:

 -  z puli godzin gminnych,

- z godzin konsultacji nauczycielskich,

- z godzin do dyspozycji dyrektora,

- z godzin świetlicy szkolnej.

--------------------------------------------------------------------------

l.p.

Nauczyciel

Nazwa koła/zajęć

Dzień

Od godz do godz

  1.  

Gal Marzanna

Zajęcia wspierające

wtorek

12.45 – 13.30

  1.  

Medyńska Klaudia

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

wtorek

13.40 – 14.25

  1.  

Kwaśniak Marek

SKS

piątek

13.40 – 14.25

  1.  

Czaplicka Joanna

Zajęcia wspierające uzdolnienia

środa

12.45 – 13.30

  1.  

Pańczak Jolanta

Zajęcia wspierające

wtorek

12.45 – 13.30

  1.  

Hlastawa-Wojtowicz Małgorzata

Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne

poniedziałek

13.40 – 14.25

  1.  

Śliwińska Ewa

Zajęcia rozwijające umiejętności z j.niemieckiego

czwartek

13.40 – 14.25

  1.  

Chmielik Beata

Koło katechetyczne. Przygotowanie do rocznicy I Komunii Św.

Wg potrzeb

 

  1.  

Kowalczyk Karolina

Zajęcia rozwijające umiejętności z j.angielskiego

środa

13.40 – 14.25

  1.  

Anna Kaluzka

Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne

środa

13.40 – 14.25

  1.  

Roland Lippik

Zajęcia rozwijające z historii

poniedziałek

13.40 – 14.25

  1.  

Daniel Milewicz

Zajęcia z wych. fiz.

poniedziałek

14.35 – 15.20

  1.  

Sikora Bogusława

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze

czwartek

14.35 – 15.20

  1.  

Ewa Sokolińska

Zajęcia rozwijające z matematyki

wtorek

13.40 – 14.25

  1.  

Magdalena Kędzierska

Opieka nad dziećmi podczas obiadu

piątek

13.40 – 14.25

  1.  

Małgorzata Kania - Skrzypek

Zajęcia artystyczno - terapeutyczne

piątek

11.50 – 12.35

 

Zajęcia logopedyczne – Pani Jolanta Pańczak – uczniowie zakwalifikowani do zajęć

Basen- klasa IV a – pod opieką M.Gal i K.Kowalczyk