DLACZEGO WAŻNE? KOMENTARZ DO PROPONOWANYCH PRZEZ MEN OD 2017r. ZMIAN W SYSTEMIE OŚWIATY DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE DZIECI OD NNW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 KALENDARZ UROCZYSTOŚCI / KONKURSÓW SZKOLNYCH W ROKU 2018/2019 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE/DODATKOWE 2018-2019 KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE 2018-2019 DLA UCZNIÓW DLA NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW PRIMUS INTER PARES - regulamin 1 % DLA NASZEJ SZKOŁY KONKURS NA LOGO SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE PODZIEKOWANIE DLA RODZICÓW INFORMACJA-OŚWIADCZENIE DZIENNIK ELEKTRONICZNY KLAUZULA INFORMACYJNA WSZAWICA PROFILAKTYKA - ZAPOBIEGANIE Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym.

PRIMUS INTER PARES - regulamin

Regulamin przyznawania nagrody

„Prymus Inter Pares”

"PIERWSZY WŚRÓD RÓWNYCH SOBIE"

Postanowienia ogólne:

1. Nagroda „Prymus Inter Pares” przyznawana jest absolwentowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kruszynie
  2. Fundatorem nagrody jest Rada Rodziców
  3. Nagrodę przyznaje Rada Pedagogiczna , która wyraża swoją opinię  w trakcie posiedzenia           klasyfikacyjnego - rocznego.
  4. Wręczenie nagrody odbywa się przez fundatora i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kruszynie, podczas uroczystej akademii na zakończenie roku szkolnego w obecności uczniów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości.
  5. Uczeń wyróżniony nagrodą Prymus Inter Pares” otrzymuje dodatkowo dyplom- certyfikat.
  6. Niniejszy regulamin stanowi załącznik do wewnątrzszkolnego systemu oceniania.

Szczegółowe kryteria przyznawania nagrody

1. uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole, (pod uwagę bierze się oceny semestralne i końcowo roczne)
  2.  uzyskał najwięcej punktów z testu kompetencji
  3. ma wzorową ocenę zachowania, (pod uwagę bierze się ocenę semestralną i końcoworoczną)