liczba odwiedzin: 273057

Nawigacja






DLACZEGO WAŻNE? DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE DZIECI OD NNW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 ŚWIETLICA , ODWOZY KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 KALENDARZ UROCZYSTOŚCI / KONKURSÓW SZKOLNYCH W ROKU 2019/2020 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE/DODATKOWE 2019-2020 KONSULTACJE 2019-2020 DLA UCZNIÓW DLA NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW PRIMUS INTER PARES - regulamin 1 % DLA NASZEJ SZKOŁY KONKURS NA LOGO SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE PODZIEKOWANIE DLA RODZICÓW INFORMACJA-OŚWIADCZENIE DZIENNIK ELEKTRONICZNY KLAUZULA INFORMACYJNA WSZAWICA PROFILAKTYKA - ZAPOBIEGANIE Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym. LIST Dolnośląskiego Kuratora Oświaty 2019-2020 INFORMACJA KORONAWIRUS PODSTAWOWE ŚRODKI OCHRONNE PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI COVID-19 ZSP KRUSZYN ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019-2020

WAŻNE i PRZYDATNE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE/DODATKOWE 2019-2020

ZAJĘCIA DODATKOWEPOZALEKCYJNE

ROK SZKOLNY 2019-2020

Rodzaj zajęć- NAZWA

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia

Dzień tygodnia

godzina

Dla klas

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

Małgorzata Kania-Skrzypek

CZWARTEK

12.30

IIa

UMIEM, WIEM, ROZUMIEM – ZAJECIA ROZWIJAJĄCE UMIEJETNOSCI POLONISTYCZNE

Beata  Chmielik

WTOREK

12.30

I

KOŁO MUZYCZNE

Magdalena Kędzierska

 

PIATEK

12.30

 

ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI POLONISTYCZNO-MATEMATYCZNE

 

Joanna Czaplicka

WOREK

12.45

IIb

Z ORTOGRAFIĄ NA TY!

Anna Kaluzka

 

 

PIATEK

12.45

Va

KOLO POLONISTYCZNE

Małgorzata  Wojtowicz

 

 

ŚRODA

12.45

VIa

KOLO MATEMATYCZNE- ROZWIJAMY UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNE

Klaudia  Medyńska

 

 

ŚRODA

12.45

V-VI

SKS

Marek Kwaśniak

 

CZWARTEK

13.30

V-VI

KOLO J.NIEMIECKIEGO- ZAJECIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA J.NIEMIECKIM

Ewa  Śliwińska

 

 

WTOREK

13.40

V-VI

KOŁO CHEMICZNO-FIZYCZNE

Wojciech Potoczniak

 

 

PIATEK

14.30

VII-VIII

KOŁO MATEMATYCZNE – ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE ZAINTERESOWANIA MATEMATYKĄ

Ewa Sokolińska

PONIEDZIAŁEK

12.45

V

KOLO J.ANGIELSKIEGO

Katarzyna Wołoszyn

 

PONIEDZIAŁEK

13.40

V-VI

ZAJĘCIA SPORTOWE

Maciej Sawicki

 

PONIEDZIAŁEK

14.30

V-VIII

KOLO PRZYRODNICZE

Karolina Jopek

 

WTOREK

13.40

I-III

KOLO BRYDŻOWE

Roland Lippik

ŚRODA

12.45

V-VI

SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

Anna Myślińska

 

CZWARTEK

13.30

V-VIII

KOŁO PLASTYCZNE

Joanna Mysłek Michnowska

PONIEDZIAŁEK

12.30

I-III

UWAGA:

  • Godziny zajęć dodatkowych pozalekcyjnych trwają 45 min
  • W przypadku nieobecności nauczyciela zajęcia są odwołane.

 

W tym roku szkolnym mamy niezwykle szeroką oferte zajęć pozalekcyjnych. Należą do niej zajęcia realizowane:

 - z godzin konsultacji nauczycielskich,

- z godzin do dyspozycji dyrektora,

- z godzin świetlicy szkolnej.

--------------------------------------------------------------------------

 

 

Zajęcia logopedyczne – Pani Jolanta Pańczak – uczniowie zakwalifikowani do zajęć

Basen- klasa IV a – pod opieką M.Gal i K.Kowalczyk