• .

• Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Informujemy, że w obecnej sytuacji pomoc psychologiczno-pedagogiczna w zakresie wsparcia podczas zdalnego nauczania odbywać się będzie w formie konsultacji telefonicznych z pedagogiem szkolnym lub kontakt przez dziennik elektroniczny. W razie problemów natury emocjonalnej, motywacyjnej, czy innych trudności wynikających z izolacji uczniów zapraszamy do korzystania z tej możliwości.

Konsultacje telefoniczne:

Wtorek: 10.30- 11.30

Czwartek: 10.00-12.00

Tel: 579526807- p. Tatiana Dudak

Ponadto z inicjatywy Szkolnego Koła TPD powstał Szkolny Telefon Zaufania dla uczniów czynny w piątek w godz. 14.30- 15.00. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu pod nr tel. 579526807.

Tatiana Dudak- pedagog szkolny

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PEDAGOG SZKOLNY

KONSULTACJE Z RODZICAMI

CZWARTEK- godz.  11-50-12.35

PIĄTEK- godz. 11.50-12.35

oraz w czasie zebrań z rodzicami i dni otwartych

Termin wizyty proszę potwierdzić, ze względu na zajęcia w ramach zastępstw doraźnych. Ustalenie terminu drogą telefoniczną

lub za pośrednictwem komunikatora w e-dzienniku.