SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

AKCJA  POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA W BOLESŁAWCU

„DZIECI – DZIECIOM”

WIĘCEJ INFORMACJI  ======>>>>>

W dniu 15.11.2019 r. zakończyła się akcja charytatywna Polskiego Czerwonego Krzyża pod hasłem „Dzieci – dzieciom”, w której wzięły aktywny udział wszystkie klasy z naszej szkoły. Celem akcji była pomoc dzieciom niepełnosprawnym i przygotowanie dla nich paczek.

Uzbieraliśmy między innymi: środki czystości, przybory toaletowe, artykuły żywnościowe, przybory szkolne, książeczki dla dzieci, maskotki, zabawki i wiele innych rzeczy. Dzięki wspólnemu działaniu udało się zebrać bardzo dużą ilość rzeczy dla potrzebujących dzieci! Paczki zostały przekazane do PCK w dniu 15.11.2019 r.

W imieniu swoim, pracowników Polskiego Czerwonego Krzyża, a przede wszystkim potrzebujących dzieci pragnę ogromnie podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy zaangażowali się w akcję – uczniom i ich rodzicom oraz wychowawcom klas. „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.

Anna Myślińska

Szkolny Klub Wolontariatu