• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

• WITAJ SZKOŁO!

Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy 1 września 2021 r.

Proszę o zapoznanie się z harmonogramem i organizacją w tym dniu.

Co do zasady, od pierwszego września uczniowie Szkoły Podstawowej w Kruszynie  rozpoczną edukację w systemie stacjonarnym, z zachowaniem szkolnych procedur bezpieczeństwa zgodnych z ogólnymi wytycznymi  GIS, MZ i MEN.

1.09.2021r. - PLAN DNIA:

Godz. 8.00 – msza święta w Kościele p/w Jana Chrzciciela w Kruszynie

Godz. 9.15 - klasy Ia i Ib - uroczystość powitania pierwszoklasistow połączona z pasowanien na pierwszoklasistę.

( w uroczystości może uczestniczyć jeden rodzic na jedno dziecko)

Godz. 9.15 – klasy II-VIII - spotkanie z wychowawcami klas (według przydziału sal) - do szkoły nie wchodzą rodzice – wyjątkowo - mogą wejść rodzice uczniów klasy II-IV (1 rodzic na 1 ucznia).

Godz. 10.20 – odjazd autobusu do Kruszyna/Łazisk- (rekomendowany dowóz i odwóz dzieci przez rodziców)

1 września -świetlica szkolna jest nieczynna

Bardzo proszę rodziców, aby przed weściem do szkoły założyli maseczki i jednocześnie, aby każde dziecko wyposażone było w maseczkę - dodatkowo proszę o przeprowadzenie rozmowy na temat zachowania dystansu społecznego (1,5 m)  i ogólnych zasad bezpieczeństwa (np. przy powitaniu – nie podajemy sobie ręki).

Harmonogram spotkań z wychowawcami:

KLASA

VIIIb

sala 21 - I piętro nowy budynek szkoły- wejście boczne nowa szkoła

A.Kaluzka

Apelujemy o zachowanie dystansu społecznego 1,5m.

Uczniowie oraz rodzice powinni posiadać maseczki w trakcie pobytu na terenie szkoły i jej wnętrzu.

Organizacja spotkania uczniów z wychowawcą:

1. Uczniowie wchodzą do budynku szkoły w maseczkach i kierują się bezpośrednio do przydzielonych sal lekcyjnych.
          2. W czasie spotkania uczniów w imieniu dyrektora wita wychowawca klasy, ktory przekazuje również niezbędne informacje organizacyjne.
          3. Przed wejściem do budynku wszystkie osoby (uczniowie, pracownicy szkoły, opiekunowie i inni) zakrywają usta i nos maseczką.
          4. Po wejściu do budynku osoby dezynfekują ręce udostępnionym płynem i wykonują polecenia pracowników szkoły.
          5. Rodzice/opiekunowie wszystkich uczniów  pozostają na zewnątrz budynku (z wyjątkiem klasy I-IV, gdzie wraz z uczniem udaje się 1 rodzic- tylko w tym dniu).
          6. Wejście do szkoły osób nie będących pracownikami-rodzicami bez zgody Dyrektora szkoły jest niedozwolone.

Jednocześnie zwracam się do Państwa oraz uczniów z prośbą o zapoznanie się z Regulaminem przestrzegania zasad bezpieczeństwa w ZSP Kruszyn w czasie pandemii COVID-19, które będą zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Dyrektor ZSP Kruszyn