DLACZEGO WAŻNE? KOMENTARZ DO PROPONOWANYCH PRZEZ MEN OD 2017r. ZMIAN W SYSTEMIE OŚWIATY DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE DZIECI OD NNW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 KALENDARZ UROCZYSTOŚCI / KONKURSÓW SZKOLNYCH W ROKU 2018/2019 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE/DODATKOWE 2018-2019 KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE 2018-2019 DLA UCZNIÓW DLA NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW PRIMUS INTER PARES - regulamin 1 % DLA NASZEJ SZKOŁY KONKURS NA LOGO SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE PODZIEKOWANIE DLA RODZICÓW INFORMACJA-OŚWIADCZENIE DZIENNIK ELEKTRONICZNY KLAUZULA INFORMACYJNA WSZAWICA PROFILAKTYKA - ZAPOBIEGANIE Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym.

Szanowni Państwo.
Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć elektroniczną formę dziennika lekcyjnego, który umożliwi bieżącą kontrolę frekwencji i postępów w nauce Państwa dzieci. W związku z reformą został zmieniony usługodawca dziennika - system EDUDZIENNIK. Każdy Rodzic będzie mógł korespondować z dowolnym nauczycielem, sprawdzać, czy dziecko uczestniczy w zajęciach oraz jakie oceny i uwagi otrzymuje.E-dziennik od roku szkolnego 2017/2018 występuje jako jednolity dokument (bez wersji papierowej). W przypadku zmiany danych adresowych dziecka lub swoich- dotyczy również nr telefonów proszę o jak najszybszą aktualizację za posrednictwem wychowawcy lub sekretariatu ZSP Kruszyn.

Dyrektor ZSP w Kruszynie

Instrukcja dla rodzica. Logowanie do elektronicznego dziennika.

1. Po otrzymaniu kodu aktywacyjnego od wychowawcy należy w przeglądarce internetowej wpisać adres www.edudziennik.pl lub kliknąć odnośnik na szkolnej witrynie E-DZIENNIK
2. Kliknąć przycisk „ZALOGUJ SIĘ ”, a następnym oknie dialogowym wybrać opcję „UTWÓRZ KONTO RODZICA/UCZNIA" .
3. W następnym okienku należy wpisać swój adres mailowy, wymyślone przez siebie hasło, które trzeba zapamiętać oraz otrzymany od wychowawcy klasy kod aktywacyjny (MAŁE LITERY I CYFRY) i zaznaczyć opcję: „AKCEPTUJĘ REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU”.
4. Przechodzimy do swojej poczty internetowej, której adres podaliśmy wcześniej i klikamy link aktywujący nasze konto.
5. Przy kolejnych logowaniach do dziennika wpisujemy już tylko nasz adres mailowy oraz wymyślone wcześniej hasło.
6. Po poprawnym zalogowaniu się do dziennikus.pl, zobaczymy panel rodzica, w którym po prawej stronie mamy zakładki: „OCENY”, „FREKWENCJA’, UWAGI, „SPRAWDZIANY”, „ZDARZENIA”, „SPRAWDZIANY”, „PLAN ZAJĘĆ” itp. Wystarczy kliknąć w interesującą nas zakładkę, aby sprawdzić odpowiednie informacje.
7. Po zakończeniu wizyty na stronie dziennikus.pl klikamy przycisk „WYLOGUJ” w prawym, górnym rogu strony.

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

ABY UTWORZYĆ KONTO RODZICA/UCZNIA NALEŻY PODAĆ ADRES E-MAILOWY DLA WYCHOWAWCY KLASY.

PO WPROWADZENIU PRZEZ WYCHOWAWCĘ DANYCH - RODZIC-UCZEŃ - MOŻE SIĘ ZALOGOWAĆ!

PONIŻEJ WIDEO- PIERWSZE LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA

WIDEO!