• Wiadomości klasowe klasy pierwszej

•   1 października 2011r.

We wtorek (4 października 2011r.) jedziemy na wycieczkę do szkółki leśnej w Osieczowie. Wyjeżdżamy o godz. 8.50, a powrót planujemy około 11.30. Dzieci powinny przyjść w tym dniu do szkoły z tornistrami oraz z małymi plecaczkami, które zabiorą na wycieczkę. W tych plecaczkach powinny się znaleźć: kiełbaska, napój, pieczywo, keczup, tacka papierowa, chusteczki higieniczne. Przed wyjazdem i po powrocie lekcje będą się odbywały zgodnie z planem. Gdyby padało, zrezygnujemy z wycieczki.

21 września 2011r.

W tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłych latach, uczniowie w naszej szkole będą fluoryzowali zęby. Proszę o zaopatrzenie dziecka w szczoteczkę do zębów i pojemnik na tę szczoteczkę. Szczoteczkę w podpisanym pojemniku będziemy przechowywać w szkole.

21 września 2011r.

Dnia 23 września 2001r. (piątek) w związku z moją nieobecnością nie odbędzie się ostatnia lekcja, czyli zajęcia skończą się o godzinie 11.35. Świetlica będzie funkcjonowała bez zmian.

21 września 2011r.

Przypominam, że jutro (czwartek 22 września) jedziemy na wycieczkę do Zakładów Ceramicznych w Bolesławcu. Wyjeżdżamy o godzinie 8.50, a wrócimy około godziny 10.30. Zajęcia przed wycieczką, jak i po powrocie będą odbywały się z godnie z planem. Dzieci powinny przyjść do szkoły z tornistrami.

1 września 2011r.

Witam serdecznie!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Będzie on nowy zarówno dla mnie, jak i dla Was. Spotkamy się pierwszego

września w sali gimnastycznej na uroczystym apelu. A po nim udamy się wspólnie do naszej klasy, gdzie przekażę

Wam kilka istotnych informacji.