• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

• Wydawać by się mogło, że piątek, 24 czerwca, to tylko jeden z kolejnych dni w roku. Nic bardziej mylnego, ponieważ w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kruszynie odbyło się uroczyste zakończenie roku szklonego.

Dziś uroczyście zamknięty został  kolejny rok ciężkiej pracy i intensywnej nauki. Wspominaliśmy wydarzenia z życia szkoły, przybliżyliśmy wszystkie sukcesy uczniów, a wszystko to w podniosłym uroczystym akcencie. Nasi podopieczni otrzymali świadectwa za fantastyczne wyniki w nauce. Nie zabrakło także wyróżnień i podziękowań. W tym roku tytuł Primus Inter Pares przyznano uczennicy klasy VIIIb : Katarzynie Jaworskiej za wybitne osiągnięcia w nauce oraz wzorowe zachowanie.  Ponadto uhonorowano uczniów, którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem, a rodzicom wręczono listy gratulacyjne.  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w uroczyście pożegnał absolwentów naszej szkoły - po raz kolejny z uśmiechem, ale i wzruszeniem podsumowaliśmy ten rok wypuszczając spod naszych skrzydeł wyjątkowych absolwentów. Z tego miejsca wszystkim życzymy udanych i zasłużonych wakacji, a uczniom klas ósmych w szczególności życzymy pomyślności oraz odwagi do zdobywania świata!

• CZAS ROZWINĄĆ SKRZYDŁA...

•             Pod hasłem ,, Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać…” 24 czerwca 2022 r., sześciolatki
            z Przedszkola Publicznego w Kruszynie zakończyły rok szkolny 2021/2022.

Dzieci na pożegnanie z przedszkolem przygotowały  pod kierownictwem swojej wychowawczyni-
            Patrycji Marcinowskiej fantastyczne przedstawienie słowno – muzyczno - taneczne. Opowiedziały w nim o swoich doświadczeniach przedszkolnych, o nawiązanych przyjaźniach i o tym, że są gotowe do dalszej edukacji już w szkole.

Przedstawienie było - jak same dzieci - radosne i entuzjastyczne, choć polały się też łezki, bo rozstania nigdy nie są łatwe. Widownię zapełnili dumni rodzice oraz goście, którzy chętnie oklaskiwali występy przedszkolaków.

Na zakończenie dzieci otrzymały nagrody książkowe, dyplomy i personalizowane medale.

Pani Patrycja i Pani Joanna podziękowały Rodzicom za współpracę, a dzieciom za wspólną  przygodę, natomiast Rodzice wyrazili swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie i edukację dzieci.

To były piękne i wzruszające chwile, które na długo zagoszczą w naszej pamięci.

Patrycja Marcinowska