• WIOSENNY PIKINIK Ia

• Dnia 14 maja w klasie I a został zorganizowany w pobliskim parku piknik, który połączył przyjemność spędzania czasu na świeżym powietrzu z możliwością poszerzania wiedzy. Uczniowie na początku wspólnie przeczytali tekst i dowiedzieli się, dlaczego pies macha ogonem. Następnie wzięli udział w przygotowanej grze terenowej. Zadaniem uczniów było odnalezienie w parku zadań matematyczno-polonistycznych i rozwiązanie ich w grupach. Wszyscy mogli aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, tworząc niezapomniane wspomnienia. To był doskonały dzień, który zacieśnił więzi w naszej klasie i dostarczył mnóstwo radości.

Aleksandra Bogusz

• SUKCESY UCZNIÓW W TURNIEJU O PUCHAR TYMBARKA

• 26 i 29 kwietnia dwie drużyny naszej szkoły wzięły udział w turnieju o Puchar Tymbarka na etapie powiatowym.

Drużyna u10 składająca się z uczniów klas trzecich okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc przy tym żadnego gola.

Drużyna u12 grała bardzo ambitnie i w końcowym rozrachunku uplasowała się na bardzo dobrym 3 miejscu.

Sukces młodszej grupy będzie miał swoją kontynuację na kolejnym etapie- wojewódzkim, który odbędzie się 10 maja w Dzierżoniowie.

Maciej Sawicki